Kosz do transportu osób.

Przy pomocy naszego kosza osobowego (wynajem kosza osobowego) można przeprowadzić takie prace jak: wymiana oświetlenia, wymiana elementów elewacji, prace wysokościowe.

Kosz osobowy zamocowany na dźwigu umożliwia również obcinanie gałęzi/konarów drzew i opuszczenia ich w wyznaczonym miejscu. Dzięki temu nie ma ryzyka uszkodzenia rzeczy znajdujących pod drzewami.

Kosz osobowy służy do transportu pionowego osób wraz wyposażeniem i jest bardzo pomocny przy prowadzeniu prac na wysokościach. Transport pionowy realizowany jest przez dźwig samojezdny (żuraw), do którego zamocowany jest kosz. Transport może się odbywać z poziomu „0” na wysokość maksymalną ograniczoną parametrami dźwigu (żurawia). Może się również odbywać na poziomy poniżej poziomu „0” realizując zadania transportowe przez otwory techniczne w budowlach podziemnych.

Kosz osobowy jest również bardzo pomocny przy realizacji prac takich jak, wymiana elementów elewacji, prace wysokościowe, wymiana oświetlenia.

Kosz
Rys. 1 przedstawia nałożone wykresy robocze podnośnika koszowego o ramieniu roboczym 26m i żurawia o ramieniu roboczym 26m (bez bociana).
FANPAGE Złóż zamówienie Kontakt