Serwis i naprawa maszyn budowlanych

Kanał samochodowy

W ramach standardowych, realizowanych przez firmę „Szczurowski” prac znajdują się również usługi naprawcze. Pragniemy dzielić się naszą wiedza i doświadczeniem, pozwalając Państwu tym samym zachować całkowitą sprawność oraz dyspozycyjność techniczną takich urządzeń i maszyn, jak np.: żurawie samojezdne i dźwigi samochodowe, ładowarki, spychacze oraz koparki.

Dlatego też szczegółowy zakres prowadzonych przez nas prac zawsze jest uzgadniany bezpośrednio z Klientem. Najczęściej podejmujemy się regeneracji siłowników hydraulicznych, które w przypadku większości maszyn budowlanych odpowiadają za ich sprawną i bezpieczną dla operatora pracę. Na uwadze mamy zarówno konieczność przeprowadzenia kompleksowego serwisu, jak i kontroli poszczególnych podzespołów.

Klienci współpracujący z naszym serwisem mogą liczyć na:

  • błyskawiczną regenerację siłowników hydraulicznych, wraz z wymianą uszczelniaczy, demontażem oraz całkowitą naprawą zniszczonych elementów);
  • wymianę trudno dostępnych przewodów hydraulicznych, które uległy zużyciu i nie nadają się już do dalszej eksploatacji;
  • uszczelnienie obrotnic w dźwigach samojezdnych oraz koparkach;
  • kompleksowe remonty układów kierowniczych i podwozi;
  • naprawy lakiernicze, ślusarskie oraz blacharskie.

W naszej rozbudowanej ofercie znalazły się również uszczelniacze do siłowników hydraulicznych.

Pragniemy również podkreślić, iż w przypadku przeprowadzenia przez nas kompleksowej regeneracji elementu hydraulicznego (obejmującego prócz standardowej regeneracji także wymianę przewodu, serwis pompy oraz uszczelnienie elementu) dajemy pełną gwarancję na przeprowadzoną naprawę.

Facebook Zamówienie Szczurowski - kontakt