Regeneracja siłowników hydraulicznych

Jako firma, która od wielu lat oferuje swoim Klientom pełne wsparcie poprzez wypożyczenie nowoczesnych podnośników koszowych oraz dźwigów, pragniemy również wspierać ich w innych obszarach codziennej działalności. Dlatego też częścią naszej rozbudowanej oferty stała się usługa regeneracji siłowników hydraulicznych, które stanowią podstawę funkcjonalności wielu maszyn budowlanych.

Kanał samochodowy

Dysponując najnowocześniejszym sprzętem, w pełni wyposażonym warsztatem, wykwalifikowaną kadrą mechaników oraz wieloletnim doświadczeniem – jesteśmy w stanie zatroszczyć się o pełną sprawność tych elementów. Od tego zależy efektywność podejmowanych przez Państwa działań. Dobrze przeprowadzona regeneracja siłowników hydraulicznych jest również większą gwarancją bezpieczeństwa w trakcie wykonywanych prac.

Jednak powierzenie tego zadania naszemu zespołowi ekspertów wiąże się także z innymi korzyściami – ekonomicznymi. Przeprowadzona w naszym warsztacie sprawna regeneracja siłowników hydraulicznych pozwoli ograniczyć koszty naprawy oraz uniknąć konieczności zakupu i montażu nowego modułu. W ramach podejmowanych przez nas działań zwracamy uwagę na każdy element i – jeżeli istnieje taka konieczność – wymieniamy go na model w pełni sprawny i zapewniający siłownikowi bezapelacyjną funkcjonalność. Klienci firmy Szczurowski mogą także liczyć na kompleksowe doradztwo techniczne.

Zakres prac:

  • wymiana oraz regeneracja tłoczysk, w tym szlifowanie i chromowanie,
  • wymiana uszczelnień oraz elementów prowadzących,
  • wykonanie nowych elementów, takich jak ucho czy dławnica,
  • wymiana łożysk,
  • dostawy kompletów uszczelnień i inne.

Jak wygląda usługa regeneracji?

Na regenerację siłowników hydraulicznych składa się szereg czynności – począwszy od demontażu i kontroli części, przez uszczelnienie, odbudowę, sprawdzenie tłoka, a skończywszy na montażu siłownika. Dokonujemy pieczołowitych kontroli poszczególnych elementów, znajdujemy usterki i zajmujemy się ich naprawą. Dzięki dużemu doświadczeniu i zatrudnianiu wykwalifikowanych fachowców, jesteśmy w stanie zaradzić w przypadku różnych problemów.


Powody powstawania awarii:

Wymiana albo regeneracja siłowników hydraulicznych jest konieczna zazwyczaj wtedy, gdy dojdzie do utraty szczelności dławicy i przecieku zewnętrznego albo wewnętrznego. Powodami uszkodzenia i wystąpienia tego rodzaju awarii są między innymi:

  • zużycie prowadzeń tłoczyska lub jego całkowite uszkodzenie,
  • zbyt wysokie lub niskie ciśnienie,
  • skrajne temperatury,
  • niepożądane reakcje chemiczne,
  • zanieczyszczony olej i nie tylko.

Jako specjaliści w tym zakresie zalecamy natychmiastową reakcję w sytuacji, gdy pojawią się problemy. Zbyt długie czekanie z naprawą tego podzespołu może doprowadzić do kolejnych usterek, których naprawa będzie wiązała się z dużo dłuższym oczekiwaniem oraz wyższymi kosztami usługi.

Facebook Zamówienie Szczurowski - kontakt