Kosz do transportu osób.

Przy pomocy naszego kosza osobowego (wynajem kosza osobowego) można przeprowadzić takie prace jak: wymiana oświetlenia, wymiana elementów elewacji, prace wysokościowe.

Kosz osobowy zamocowany na dźwigu umożliwia również obcinanie gałęzi/konarów drzew i opuszczenia ich w wyznaczonym miejscu. Dzięki temu nie ma ryzyka uszkodzenia rzeczy znajdujących pod drzewami.

Kosz osobowy służy do transportu pionowego osób wraz wyposażeniem i jest bardzo pomocny przy prowadzeniu prac na wysokościach. Transport pionowy realizowany jest przez dźwig samojezdny (żuraw), do którego zamocowany jest kosz. Transport może się odbywać z poziomu „0” na wysokość maksymalną ograniczoną parametrami dźwigu (żurawia). Może się również odbywać na poziomy poniżej poziomu „0” realizując zadania transportowe przez otwory techniczne w budowlach podziemnych.

Kosz do dźwigu jest również bardzo pomocny przy realizacji prac takich jak, wymiana elementów elewacji, prace wysokościowe, wymiana oświetlenia.

Kosz osobowy

1 – drzwiczki kosza, 2 – Ogranicznik drzwiczek, 3 – Zamek zatrzaskowy, 4 – Zaczep szelek bezpieczeństwa, 5 – poręcz

Kosz do dźwigu na wynajem posiada instrukcję obsługi, deklarację zgodności producenta oraz tabliczkę znamionową z numerem seryjnym urządzenia.

Kosz do dźwigu to konstrukcja stalowa spawana otwarta. Korpus kosza wykonany jest z kształtowników zamkniętych o grubości ścianek 2 i 3 mm. Podłoga wykonana jest z blachy ryflowanej o grubości 4 mm z odpowiednią ilością otworów odwadniających. Część chwytna wykonana jest z pręta o średnicy 20 mm (4 ucha). Ucha kosza osobowego przyspawane są do korpusu urządzenia. Kosz unoszony jest za pomocą zawiesia łańcuchowego o nośności 11,2 tony.

Przed przystąpieniem do pracy, kosz do dźwigu należy poddać szczegółowym oględzinom. Należy obejrzeć całą konstrukcję spawaną pod kątem widocznych śladów pęknięć lub wżerów. Przed każdym rozpoczęciem użytkowania należy sprawdzić stan zamocowania zawiesi.

Kosz do dźwigu należy przechowywać na powierzchni zadaszonej.

W przypadku dłuższej eksploatacji kosza do dźwigu tworzymy instrukcje pracy z koszem pod konkretne projekty. Więcej informacji udzielą nasi specjaliści. Kontakt do biura znajduje się na stronie kontakt.

Facebook Zamówienie Szczurowski - kontakt